Ana sayfa Oto Haber 2018 Ford Mustang : Elektronik Egzoz Sistemi

2018 Ford Mustang : Elektronik Egzoz Sistemi

231
0

Yeni Ford Mustang, otomobil tutkunluklarının küçük dillerini yutmalarını başardı. Herkesin hayalinde bir Mustang sahibi olmak vardır. Artık Mustang almak için bir nedeniniz daha olacak.

2018 Ford Mustang elektronik egzoz sistemi ile karşınızda. Dört farklı egzoz tipi ile karşımıza çıkan Mustang, isterseniz bir canavar, isterseniz de sakin bir komşu oluyor. “Be a good neighbor” (iyi bir komşu ol) mottosu ile yola çıkan Mustang, egzoz tipini ayarlamanızı sağlayarak, etrafınızdaki insanları rahatsız etmemenizi sağlıyor.

Geçtiğimiz hafta 460 beygir güç, 624 Nm tork başta olmak üzere teknik detaylarla karşımıza çıkan 2018 Ford Mustang, performansının yanı sıra, sahip olduğu karakteristik özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2020 yılında hibrit motor kombinasyonuyla da çıkacağı konuşulan Mustang, 2020’den beklentileri karşıladığı şüphesiz. Mustang’in o canavar yapısı ve motorunun dizginleri hiç olmadığı kadar bu jenerasyonda sürücü de olacak. Aracını adım adım sokaklara çıkartmayı planlayan Mustang, bu konuda elinden gelen çalışmayı yaparak, yenilikçi bir hareketle sevenlerini karşılıyor.

Elektronik Egzoz Sistemi

Mustang’in görüntüsü kadar motor sesi de geçmişten gelen “kas” geleneğinin en önemli temsilcisi. Zaten Mustang denildiği zaman, kulaklarda o güçlü sesi duyabiliyoruz. Fakat Ford’un paylaştığı yeni videoda bu geleneksel motor sesinden çok, egzozun ön plana çıktığını görüyoruz. Öyle ki; 4 farklı ses tipine sahip olan bu egzoz, istenildiğinde 1.4 litrelik bir aile arabası kadar sessiz, istenildiğinde ise bildiğimiz gibi bir canavara dönüşebiliyor. Lafı fazla uzatmadan 2018 Ford Mustang elektronik egzoz sistemi videosu ile baş başa bırakalım.

BİR CEVAP BIRAK