Ana sayfa Kampanyalar Peşinatsız Taksitle Araba Almak

Peşinatsız Taksitle Araba Almak

Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alırım ?

2058
0

Peşinatsız Taksitle Araba Almak günümüzde çok popüler oldu. Galeriler araba sahibi olmak isteyen kişilere 0 peşinat ile 2.el araba temin edebiliyor. Bu yazımızda Peşinatsız Taksitle Araba Almak için neler gerekli? Nasıl alınır gibi detayları toplayacağız. Araba almak herkesin hayalı bu hayalı hiç para ödemeden nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Aslında şaka gibi geliyor değil mi ? Fakat öyle değil. Günümüzde çok popüler olan bir yöntem peşinatsız taksitle 2.el araç satın alma.

HEMEN SİTEYİ ZİYARET ET

Peşinatsız Taksitle Araba Alınca Kime Para Ödenecek?

Genelde bu tarz işlemleri bankalar ile anlaşması olan oto galeriler gerçekleştiriyor. Çoğunluğu Koç Finans, AktifBank, İngBank ile anlaşmalı olan bu galerilere başvuru yaptıktan sonra sizin adınıza bankalar ile iletişime geçip, kredi çıkıp çıkmadığını sorguluyorlar. Eğer buna uygunsanız parayı aydan aya bankaya kredi olarak ödüyorsunuz.

Araba Alma Hayallerinizi Ertelemeyin!

Eğer sizin şartlarınız uygunsa ve elinizde peşinatınız yoksa bu ertelemeyi yapmanıza hiç gerek yok. Şimdi aşağıda bir video paylaşacağız aslında bu işin nasıl yapıldığını çok net anlatıyor.

Peşinatsız Taksitle Araç Videosu – Anlatım

Peşinatsız Taksitle Araç Almanın Şartları:

  • Banka kredisini müsait olmak yani kredi puanınız yüksek olmalı.
  • Alacağınız aracın 6 yaşından küçük olması yani taşıt kredisine müsait olmalı

Banka kredisine müsait olduğunuzu anlamanız için çalıştığınız bankadan sorup Kredi puanınızı öğrenebilirsiniz.

Peşinatsız Araba Ocar Otomotiv’de

Üstelik beğendiğiniz araca bütçeniz yetmiyor olsa dahi, taksitli olarak almanız Ocar ile mümkün olacaktır. Böylelikle yeni aracınızı ister sürekli kullanım için, isterseniz de yatırım olarak alabilir ve böylelikle harika bir araba ile keyfi her daim yaşayabilirsiniz. 2.el araba alacaklar için, hiç bir sıkıntı yaşamadan garantili araç almaları firma aracılığı ile mümkün olacak ve böylelikle kredi işlemlerini de yapan firma ile en düşük faiz oranlarına göre yeni aracınıza sahip olacaksınız. Bunun için yapmanız gereken sadece http://www.ocarotomotiv.com linkine tıklayarak, araçları incelemek ve yeni aracınızı almak olacaktır.

HEMEN SİTEYİ ZİYARET ET

Not : Ben kendim 3 ay önce peşinatsız taksitle 2014 polo aldım 🙂 900 TL olarak ödüyorum her ay.

 

BİR CEVAP BIRAK