Ana sayfa İpuçları Otomobil Dünyası Yerli Üretim Otomobili TOGG, Yerli Üretim Kimyasalları Beta Kimya

Yerli Üretim Otomobili TOGG, Yerli Üretim Kimyasalları Beta Kimya

260
0

27 Aralık 2019 tarihinde Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından Türkiye’nin ilk yeri üretim otomobilinin tanıtımı yapıldı. Tasarımı ve özellikleri ile büyük ilgi toplayan TOGG ’un üretimi 2022 yılında başlayarak kullanıma hazır hale gelecek.

Yerli otomobil TOGG özellikleri nedir derseniz? 400 beygir gücünde ve uzun ömürlü batarya paketi ile uzun süre kullanım imkânı sunuyor. Otonom sürüş teknolojisi ile trafik sıkışıklığında kendiliğinden durup kalkabilme özelliği olan TOGG, sürücüye de kolay bir kullanım deneyimi oluşturuyor. Bu özelliklerinin dışında yerli otomobil TOGG elektrikli motoru ile sessiz, enerji verimli ve sıfır emisyon avantajını da barındırıyor. Buna benzer birçok yenilikçi özelliği ile izleyenlerin beğenisini kazanan yerli otomobil TOGG ile gurur duyuyoruz.

Bir diğer gururumuz Beta Kimya yerli ve milli üretim misyonu ile çalışan bir firmamız. Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunacak çalışmalar yaparak Türkiye’nin üretim gücünü ve kapasitesini dünyaya tanıtmak için çalışan firmalarımızdır. Otomobiller için ürettikleri birçok ürün de bu gelişmeleri kapsayan nitelikte. Örneğin, APEL BK-20 Fren Balata Temizleyici, otomobillerin ve diğer motorlu araçların fren sistemlerinde biriken tozları tutarak kirlenmeye neden olan fren hidroliğini, gres ve yağları temizlemek için kullanılıyor. 2019 yılının yepyeni ürünü ve fuarlarımızda en çok ilgi çeken ürünlerden biri olan MİTREAPEL Autobond, son derece güçlü yapıştırma özelliği ile aracınızın birçok ihtiyacını çok kısa sürede karşılayabiliyor.

Beta Kimya 2011 yılından beri kesintisiz olarak “yapıştırıcılar” kategorisinde Türkiye ihracat birincisi olmanın haklı gururunu yaşıyor. Her geçen gün artan yatırımları ile birlikte hep daha iyisi ve daha kalitelisi için çalışıyor. Türkiye’yi her zaman daha ileri götürebilmek için yerli ve milli üretime desteklerimiz devam edecektir.

BİR CEVAP BIRAK