Ana sayfa İnceleme Aksesuar İncelemeleri En Popüler Otomobil Aksesuarları

En Popüler Otomobil Aksesuarları

1514
0

Yolculuk esnasında sürüşünüzü kolaylaştıracak aksesuarlara her zaman ihtiyaç duyarız. Dikkatimizi dağıtmadan güvenli ve konforlu bir sürüş için kaçınılmazdır. Bu yüzden aracı satın aldıktan sonra içerisinde birkaç değişiklik veya birkaç ekleme yaparız. Bunu göz önüne alarak araç içerisinde sürüşünüzü kontrol altına almak ve daha konforlu sürüş yaşamanız için en popüler otomobil aksesuarlarını listeledik.

Telefon Tutucular

Artık en önemli aksesuarlar arasında yer almaya başladı. Özellikle navigasyonu çok fazla kullanan insanlar için hayat kurtarıcı niteliğinde bu aksesuar. İstediğiniz çeşitte bulabileceğiniz bu telefon tutucuları ile telefonu araç içerisinde hep gözünüzün önünde olacak.

Kolçak

Artık yeni model arabalarda kolçak bulunuyor. Fakat eski tip bir arabaya sahipseniz ve konforlu yolculuk yapmak istiyorsanız, kolçak tam size göre. Ayrıca içine istediğinizi koyabilmeniz için göz olması da ayrı bir kullanış amacı taşıyor.

Park Sensörü

Kameralı ve kamerasız diye ayrılan park sensörleri, güvenli bir şekilde aracınızı park etmenize olanak sağlar. Sinyal aralığı ayarlanabilen bu sensörler, hemen hemen her arabaya uygun modeli mevcut.

Bel Yastığı

Eğer uzun yola çıkacaksanız bu popüler otomobil aksesuarını almayı unutmayın deriz. Bel destekli olan bu yastıklar, daha rahat yolculuk yapmanızı sağlar. Ayrıca masajlı olanlarda var.

Koltuk Arkası Eşya Düzenleyici

Pratik bir şekilde kullanımı olan bu koltuk arkası eşya düzenleyici, size fazladan eşya koyacağınız bir cep sunuyor. Eşyalarınız daha düzenli olacağından şüpheniz olmasın.

Bardak Tutucular

Eğer bir bardak tutucunuz yoksa mutlaka edinmelisiniz. Klima gözüne takılanlar daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Hem bardağı iyi kavrıyor, hem de kolay kolay sallanmıyor.

BİR CEVAP BIRAK