Ana sayfa İnceleme Araç İncelemeleri Volkswagen Arteon Fiyatı & Özellikleri

Volkswagen Arteon Fiyatı & Özellikleri

2018 VW tanıtıldı.. Volkswagen Arteon Fiyatı & Özellikleri

1968
0

Volkswagen bombayı patlattı. Volkswagen çok güvendiği modeli Arteon‘u tanıttı. Volkswagen Arteon‘u görenler bu araba uzaydan mı geldi diye birbirine sormaya başladı bile. Volkswagen Arteon Fiyatı ve Volkswagen Arteon bütün özellikleri aranmaya devam ediyor. Biz de otomobil kurdu ailesi olarak sizlere derlediğimiz Volkswagen Arteon özellikleri ve Volkswagen Arteon fiyatını paylaşıyoruz.

Volkswagen Arteon

Volkswagen Arteon, beş kapılı bir Gran Turismo aracı. Ön yüz kesinlikle gelenekçi tasarımlara sahip diğer VW modellerine benzemiyor.  VW’nin en şık modeli CC bile standart kalıpların ötesine geçemiyordu.

Arteon, VW Group’un Golf ve Audi TT’den yeni Atlas SUV’a kadar uzanan çeşitli modellerinde kullandığı MQB platformunda inşa edilecek. Otomobili satın almak isteyenler 148 beygirden 276 beygire kadar güç üretebilen üç TDI dizel ve üç TSI benzinli motor seçeneklerinden birini tercih edecekler. Ancak ABD’li alıcılar muhtemelen 188 beygir ve 276 beygir gücünde iki adet 2.0 litrelik turboşarjlı TSI motor seçeneğiyle sınırlı kalacak. Her iki motora da Volkswagen’in yedi vitesli, çift kavramalı DSG şanzımanının eşlik ettiğini ekleyelim.

Arteon Fiyatı

Volkswagen henüz Arteon’un bedelini açık etmedi. Lansman çok yeni yapıldı.Araba zaten yurt dışı fiyati ile çıkış yapacak. Yani yaklaşık 35,000$.

BİR CEVAP BIRAK