Ana sayfa İnceleme Araç İncelemeleri Opel Crossland X Nasıl ?

Opel Crossland X Nasıl ?

Opel Crossland X

1959
0

Opel’in SUV konusundaki geliştirmeleri devam ediyor. 2017 senesinin Şubat ayında kullanıcılarına ve otomobil meraklılarına sunmayı planladığı Crossland X modeli B segmentinde bir araç olarak şimdiden literatürde yerini aldı.

Satış başlamadan fotoğrafları sosyal mecralarda ve otomobil platformlarında yer almaya başlayan Opel Crossland X, Türkiye’de merak edilen şehir içi ve dışı SUV modellerinden biri. SUV olmasına rağmen sportif ve etkileyici duruşuyla dikkat çeken Opel Crossland X ile ilgili ilk bakış oldukça olumlu.

2017 Opel Crossland X Nasıl Görünüyor ?

Opel-Crossland-X
Opsiyonel olarak dört çeker özelliği ile gelen Opel Mokka X ile karşılaştırıldığında yeni Crossland X, küçük boyutları ile şehirde park sorunu, trafik darlığı ve hafifliği ile hem atik hem ergonomik hem de kullanışlı bir SUV olarak dikkat çekmesinin yanı sıra 4,21 metrelik uzunluğu ile Astra modelinden 16 cm daha kısa, ancak 10 cm daha yüksek. Böylece otomobilde seyahat edenler yüksek oturma pozisyonundan faydalanabiliyor ve kusursuz çevre görüşü elde ediyorlar. İsteğe bağlı olarak eklenebilen panoramik cam tavan özelliği de araca daha lüks bir görünüm katması bir yana dursun daha geniş ve aydınlık bir görsellik katıyor. Farklı renk seçenekleri mevcut olan Opel Crossland X‘in şuan için fiyat aralığı ile ilgili bir bilgi yok. Ancak edindiğiniz bir bilgi varsa aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Ek olarak görüş ve düşüncelerinizi de aşağıdaki panelden yazabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK