Ana sayfa İnceleme 2019 Model Yeni Jetta Nasıl?

2019 Model Yeni Jetta Nasıl?

2019 Jetta

941
0
Yeni-Jetta-Modeli

2019 Yeni Jetta Modeli

2019 yeni  Jetta modeli  konforu yakıt tüketimi ve seriliği ile araç severlerin karşısına yepyeni bir model çıkıyor. 2. Dünya savaşında alman ordusuna güç veren Volkswagen  savaşın sona ermesi ile birlikte tam bir halk otomobili üreticisine dönüştü. Markanın en güçlü otomobillerinden biri olan ve orta sınıf otomobil skalasında en yakışıklı sedanı olarak sevilen jetta, tam bir aile aracı. Jetta modeli çıktığı ilk günden beri, gerek geniş bagaj hacmi ile gerekse konforlu iç tasarımı ile her model en çok tercih edilen sedanlardan biri.

2019 yeni jetta modeli de yeni bir yüzle karşımıza çıkıyor. Sürüş asistanı teknolojisi mükemmel. Ön ve arka kısım konforu harika. Güven veren ve yakıt tüketiminde çok cimri.

Jetta Trendline, Comfortline ve Highline olmak üzere 3 farklı versiyonla karşımıza çıkıyor.

Trendline bu saydıklarımız arasında özelliği en az olan paket. Çok fonksiyonlu deri direksiyon, 8 hoparlör, manuel klima , ESP ve yokuş kalkış asistanı bu versiyonun özellikleri.

Comfortline ise trendline dan ekstra olarak aliminyum jantlar, sis farkları, hız sabitleyici ve ön arka park sensörü olmak üzere farklılık gösteriyor.

Highline gelince diğerlerinden farklı olarak %65 karartılmış arka ve yan camlar, elektrikli katlanır yan aynalar, led stop lambaları ve otomatik yanan kısa farlardan oluşmakta.

 

BİR CEVAP BIRAK