Ana sayfa İnceleme Aksesuar İncelemeleri Aracınızda Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

Aracınızda Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

1044
0

Sizinde bildiğiniz gibi teknolojinin ilerlemesiyle paralel bir şekilde her gün yeni bir araç aksesuarı çıkıyor. Bazıları gerçekten işe yarasa da, bazıları alınmasa da olacak türden aksesuarlar. Arabalarımız bizim göz bebeğimiz. Bakımını yapmak, yıkamak, temizlemek görevimiz haline geldi. Aynı şekilde ona yeni aksesuarlar almak, hem daha güzel bir görünüm elde ediyor hemde aracımızın içerisinde daha konforlu ilerliyoruz. Bunun yanı sıra birde uzun yola çıkıyorsak, tam bir vazgeçilmezimiz haline geliyor. Şimdi size önereceğimiz aksesuarları gelin birlikte inceleyelim. Aralarında işinize yaracak bir şeyler mutlaka çıkacaktır.

Araç Şarj Aletleri

Akıllı telefonların hayatımıza hızla girmesiyle birlikte telefonlarımızı farkında olmadan çok fazla kullanır olduk. Üstelik sadece görüşme yapmak, mesaj yazmak veya yanıtlamak için değil. Oyun oynamak, müzik dinlemek, video seyretmek için de aktif bir halde kullanıyoruz. Durum böyle olunca şarjımızın bitmesi an meselesi. Bu tür durumlar söz konusu olduğunda araç şarj aletleri sayesinde telefonu araçta şarj etmek mümkün. Her model telefona uyumlu olan araç şarj aletleri oldukça pratik.

Çay-Kahve Makinası ve Su Isıtıcılı Termos Kupa

Çay-kahve tiryakilerini böyle alalım. Düşünsenize uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve yolculuğunuz esnasında çay-kahve, hatta hazır çorba bile yapabiliyorsunuz. Kimi insan çaysız, kimi insan da kahvesiz duramaz. Bu ürün sayesinde dilediğiniz an çayınızı ve kahvenizi yol boyunca yudumlayabilirsiniz. Termos kupalarda çay, kahve keyfinden vazgeçemeyenler için ideal.

Soğutucu Minder

Sıcak ve nemli yaz günlerinde bazen araç kullanmak kabus haline dönüşebiliyor. Her ne kadar camları veya klimayı açarsanız açın anlık bir serinleme oluyor sonrası yine eziyet. Bu soğutucu minderin içerisindeki sıvı sayesinde sürekli olarak serin kalmak mümkün. 

Araç İçi Hava Temizleyici

Aracınızın içerisinde sigara içiyorsanız bu aksesuar tam size göre. Zaten aracımızı kullanmadığımız süre zarfı içinde yeterince havasız kalıyor. Birde kötü kokular varsa durum vahim. Fakat bu ürünü kullanırsanız arabanızın içerisindeki havayı temizlemeniz mümkün. 

Koltuk Arkası Eşya Düzenleyici

Herkes evinde olduğu gibi aracının içerisinde de düzen ister. Araç içerisinde bulunan ve uzun süre toplanmayan eşyalar dağınık bir görüntü yaratır. Ayrıca aradığınızı bulmanız konusunda da sıkıntı yaşatır. Oldukça pratik olan bu ürün sayesinde aracınızın içindeki dağınıklığı kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

Arka Kamera

Geri geri gitmede sıkıntı yaşıyorsanız ve aracınızın arka kısımda kalan mesafesini tam olarak görmek istiyorsanız bu aksesuar tam size göre. Park etmede sıkıntı yaşayanlar için harika bir ürün. 

Birbirinden kullanışlı olan bu araba aksesuarlardan hangisi size göre ?

 

BİR CEVAP BIRAK