Ana sayfa Hakkımda

Hakkımda

Küçüklüğümden beri teknolojiyle, makinelerle ve en önemlisi de arabalarla ilgilenmekteyim. Dört teker benim için apayrı bir dünya. Hani kimileri maketten ev yapar, kimileri balık tutar, kimisi spora gönül verir, sporla yatıp kalkar.. Bunlara hobi diyemezsiniz, bunun adı tutkudur.. İşte arabalar da benim için böyle bir tutku..

Tekerleği icat eden Taş Devri insanlarına her zaman bir minnet borcum vardır ? Onlar olmasa biz neye binecektik.. Kankalarla içine doluşup neyle piyasa yapacak, manitamızı sote yerlere neyle götürecektik.. Neyi modifiye edecek, otobanda neyle sürat yapacaktık.. Ha belki babadan kaçırdığımız arabayla kaza yapıp dayak yeme olayımız olmazdı ? Ama arabalar güzel makineler yahu.. Otomobillerin olmadığı bir dünyada yaşamak nasıl olurdu düşünmek bile istemiyorum.. İyi ki varlar.. ?

İşten arta kalan zamanlarımda genelde bizim modifiyeci tayfayla takılır, birilerinin arabalarına bir şeyler yapar, bir şeyleri tamir eder, en çok zevk aldığım bu tür şeylerle uğraşırım..

Doğa sporlarını severim.. Trekking, kamping benim işim.. Dağda bayırda gezmeyi dolaşmayı severim.. Su sporlarıyla fırsat buldukça haşır neşir olmaktayım.. Wakeboard, derin dalış gibi hobilerim de vardır..

Yani kısacası, hayattan keyif almaya çalışan bir insanım.. Sevdiğim işlerle meşgul olmaya çalışıyorum, bunlara zaman yaratmak için uğraş veriyorum..

Her insanın bir hobisi, bir tutkusu olmalı arkadaşlar! Başka türlü zaman geçmiyor.. İş hayatına atıldığınızda bunu daha iyi anlayacaksınız.. Bizler insanız, robot değiliz.. Evden işe, işten eve gidip gelerek, saçma sapan bir rutin içerisinde ömrümüzü tüketmek, başkalarına hesap vermek, başkaları için yaşamak zorunda değiliz.. Bize bunu dayatan sisteme teslim olamayız..

logo-mobil